Doprava a platba

Tabulka poštovného

Způsob dopravyVýše objednávky
Do 499 Kč500 Kč
až 1999 Kč
2000 Kč
a více
Dobírka
PPL kurýr
79 Kč49 Kčzdarma+35 Kč
PPL výdejní místa a boxy
49 Kčzdarmazdarma+35 Kč
DPD kurýr
79 Kč49 Kčzdarma+35 Kč
DPD výdejní místa a boxy
49 Kčzdarmazdarma+35 Kč
Česká pošta Balíkovna
49 Kčzdarmazdarmazdarma
Česká pošta Balík Na poštu
79 Kčzdarmazdarma+35 Kč
Česká pošta Balík Do ruky
79 Kč49 Kčzdarma+35 Kč
GLS kurýr
79 Kč49 Kčzdarma+35 Kč
WE|DO kurýr
79 Kč49 Kčzdarma+35 Kč
Osobní odběr Žatec - po-pá 8-16:30
zdarmazdarmazdarma
Osobní odběr Žatec - nonstop ArmikBox
zdarmazdarmazdarma

Doručení do zahraničí

Ze Slovenska objednávejte na slovenské verzi stránek, kde naleznete všechny důležité informace.

Lokalizované verze:

Nabízíme také možnost zaslání do většiny evropských států, více naleznete v části Doručení do zahraničí.

Způsoby platby

Nabízíme různé způsoby platby s placením předem, při převzetí i až po vyzvednutí.

Dobírka: Cenu objednávky zaplatíte dopravci přímo při převzetí zásilky hotově nebo platební kartou.
Bankovní převod: Cenu objednávky uhradíte předem na náš účet u FIO banky. U většiny bank je platba připsána obvykle během hodin, může být ale až cca 1 den. Lze i jednoduše vyfotit QR kód, který vám vyplní všechny údaje pro platbu přes mobilní bankovnictví.
Platební karta: Cenu objednávky uhradíte platební kartou a platba nám dorazí hned. Platební terminál je od ověřené a známé společnosti ThePay.
Zálohová faktura: K platbě předem můžeme vytvořit i zálohovou fakturu pro platbu. Pokud potřebujete, k platbě předem můžete obdržet zálohový daňový doklad.
Faktura se splatností: Pro státní organizace nabízíme i zaslání zboží s platbou na fakturu se splatností 14 až 30 dnů. Tuto možnost nabízíme při častých odběrech i firmám. Těm bude nastaven limit pro možnost objednání s platbou na fakturu se splatností 14 až 30 dnů.
PayPal: Populární internetový platební systém, kde cena objednávky nám dorazí hned po úhradě. Funguje jako peněženka nebo ho lze propojit s platební kartou.
Kryptoměna: Cenu objednávky můžete uhradit i virtuální měnou Bitcoin a několika dalšími měnami. Obvykle stačí jeden klik myší nebo oskenování QR kódu. Uhradit lze pomocí měn: Bitcoin, Tether USD, USD Coin, Ether, Litecoin, MATIC, Tronix a SOL.
PlatímPak: Krátkodobá bezplatná půjčka od Reiffeisenbank. Nám je objednávka proplacena hned po schválení půjčky. Žádost je online a vyplníte ji během chvíle. Cenu objednávky uhradíte pak do 30 dnů od objednání.
Osobní odběr: Objednávku lze zadat i s vyzvednutím na našem výdejním místě. Tam je možné uhradit objednávku hotově nebo i platební kartou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace